بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی

ما نیز برای سرور های دانلود از سرور مجازی ابری وب ایده استفاده می کنیم
Telegram_GEEKBOY بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی geek

سایت DB-Engines که مرجعیست برای اطلاعات کلی بانکهای اطلاعاتی رایج دنیا، هر ماهه بر اساس میزان محبوبیت و رواج بانکهای اطلاعاتی، یک رتبه بندی از آنها را ارائه می کند.

در رتبه بندی اخیر این سایت که بر مبنای داده های جستجو شده در گوگل، شبکه های اجتماعی، میزان استفاده از هر یک از این بانکهای اطلاعاتی در پروفایل متخصصین این حوزه و سایر پارامترهای مشابه این، صورت گرفته است مجدداً شاهد احراز رتبه چهارم این لیست توسط پستگرس هستیم .

بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی db ranking

در این رتبه بندی و در ده جایگاه اول شاهد رواج کاساندرا ، مانگو دی بی و ردیس هستیم و پیش بینی می کنیم که در آینده ای نزدیک کاساندرا و ردیس بعد از مانگو در رتبه های شش و هفت قرار بگیرند و الاستیک سرچ هم رتبه ای زیر ده را از آن خود کند که اگر نمودار گرایش بانکهای اطلاعاتی را هم بررسی کنیم، رشد خیره کننده الاستیک سرچ در سالیان گذشته، نوید بخش آینده ای درخشان برای این موتور جستجوی متنی است.

بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی بررسی رواج و رتبه بندی بانکهای اطلاعاتی db trending

در صورتی که مطالب سایت برای شما مفید بوده است، می توانید از طریق لینک زیر از سایت حمایت کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.